سوالات متداول

بیت میهن یک مبادله ارز رمزنگاری شده فوری است که به شما امکان می دهد رمزنگاری را سریع مبادله کرده و با کارت بانکی خریداری کنید. این سرویس بهترین نرخ رمزنگاری به رمزنگاری را ارائه می دهد و از بیش از 140 ارز رمزپایه موجود برای مبادله پشتیبانی می کند

بیت میهن چگونه کار می کند؟

الگوریتم معاملات بیت میهن در بزرگترین پلتفرم های مبادله ارز رمزنگاری شده از جمله Binance ، Poloniex ، Bittrex و غیره ادغام شده است. در دامنه میلی ثانیه ، بیت میهن پیشنهاداتی را ارائه می دهد و از پلتفرم ها سوال می کند ، سپس بهترین نرخ موجود را انتخاب و پیشنهاد می کند و نرخ تخمین زده شده را بر روی آن نشان می دهد سایت ما. نرخ ها همچنان باقی است تقریبی تا زمانی که معامله در واقع در بلاکچین انجام شود ، به همین دلیل نرخ ارز در زمان انجام یک معامله ممکن است با نرخ برآورد شده که هنگام شروع معامله مشاهده می کنید ، اندکی متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند کار ، مشاهده کنید این مقاله را

چرا باید به شما اعتماد کنم؟

بیت میهن یکی از برجسته ترین مبادلات ارز رمزنگاری شده است که بیش از 2 میلیون کاربر از سراسر جهان اعتماد را به خود جلب کرده اند. این سرویس بدون نشان دادن هویت کاربران ، معاملات ایمن و سریع را فراهم می کند.ما بهترین نرخ های ممکن را با مقایسه طیف وسیعی از پلتفرم های قابل اعتماد تجاری ارائه می دهیم و با لیستی از بیش از 140 ارز رمزپایه کار می کنیم که به طور مداوم در حال افزایش است.

  • ذخیره سازی سپرده وجود ندارد.

  • تبادل فوری

  • هر حساب با احراز هویت 2 عاملی و پروتکل HTTPS محافظت می شود.

  • بیش از 2 میلیون کاربر راضی.

آیا Tradix نرخ ها را اصلاح می کند؟

برنامه تلفن همراه بیت میهن انجام می دهد! کاربران برنامه های تلفن همراه دیگر تحت تأثیر خطرات مرتبط با نوسانات بازار رمزنگاری نخواهند بود. به زودی ، مبادلات نرخ ثابت نیز در نسخه وب پیاده سازی می شود. برای قفل کردن نرخ ارز فعلی ، کاربر باید بر روی نماد قفل کلیک کند ، که در نتیجه آنها همان مقدار رمزنگاری شده روی صفحه را دریافت می کنند. نرخ برای 15 دقیقه ثابت است ، که باید بیش از اندازه کافی برای انجام مبادله باشد.

متناوباً ، بیت میهن کمترین هزینه 0.25٪ را برای کلیه مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری با نرخ شناور ارائه می دهد.

بدون ضمانت:

سایت های دیگر "همانطور که هست" بدون هیچ گونه نمایش و ضمانت ارائه می شود. هیچگونه نمایش و ضمانتی در رابطه با این وب سایت یا اطلاعات و مطالب ارائه شده در این وب سایت ارائه نمی دهد.

و تضمین نمی کند که:

  • وب سایت دائماً در دسترس خواهد بود یا در حال حرکت رو به جلو در دسترس خواهد بود

  • اطلاعات موجود در این وب سایت کامل ، درست یا غیر گمراه کننده است.

حریم خصوصی:

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما ، لطفا به بخش سیاست حفظ حریم خصوصی مراجعه کنید.

مقررات غیرقابل اجرا:

اگر هر یک از مفاد سلب مسئولیت این وب سایت طبق قوانین قابل اجرا غیرقابل اجرا باشد ، یا اثبات شود ، بر اجرای سایر مقررات این سلب مسئولیت وب سایت تأثیری نخواهد داشت.

پیوندها:

مسئولیت محتوای پیوندهای خارجی (به صفحات وب اشخاص ثالث) فقط با گردانندگان صفحات پیوند یافته است.

تغییرات:

بیت میهن ممکن است هر زمان و بدون اطلاع قبلی این شرایط استفاده را برای وب سایت خود اصلاح کند. با استفاده از این وب سایت شما موافقت می کنید که به نسخه فعلی و یا شرایط استفاده از این سرویس محدود باشید/p>

نقض این شرایط و ضوابط:

  • بیت میهن حق این شرایط و ضوابط را برای خود محفوظ می داند که در صورت نقض این شرایط و ضوابط به هر روشی ، اقدامی انجام دهد.

  • بیت میهن ممکن است برای مقابله با این نقض اقداماتی را انجام دهد که به نظر مناسب می رسد ، از جمله تعلیق دسترسی شما به وب سایت ، تعلیق درآمدهای حاصل از طریق بیت میهن ، منع دسترسی شما به وب سایت یا تشکیل دادگاه علیه شما.